Size uygun sürüş modunu seçin

Çekiş Sistemi

Sınırlarını zorla. Yepyeni heyecanlar tadın. Maceraya başla! Yüksek sürüş konumu ve değişken sürüş modlarıyla Renault KADJAR her koşulda yanınızda.

Son derece geniş iç mekanın avantajlarından faydalanın

Modüler tasarım

Daha fazla alan mı istiyorsunuz? Renault KADJAR'ın içinde daha ne kadar yer olduğunu gördükçe şaşıracaksınız. Arka tarafta, 910 mm arka tavan yüksekliği mesafesi ve 1455 mm arka dirsek genişliği mesafesiyle sınıfının en iyileri arasında. Ana yoldan çıkmak için ideal.


Her şeyden uzaklaşın

Konfor

Direksiyona geçin! Renault KADJAR'ın seçkin ve sportif kabininde yolculuklarınız tam bir konfor içinde geçer.

En iyi multimedya donanımının keyfini çıkarın

Multimedya R-Link 2

Otomobilinizi parmaklarınızın ucuyla kontrol edebilirsiniz. Kullanıcı dostu R-Link 2 multimedya sistemi sürüş keyfini artırır. Geniş dokunmatik ekranı mükemmel kullanıcı konforu sağlar. Simgeleri kaydırın, ekranı yukarı aşağı kaydırın, daha fazla ayrıntı görmek için yakınlaştırın... Size kalmış!

Sürüşü kolaylaştırır

Teknoloji

Yeni bir sürüş deneyimi! Mühendislerimiz komple bir sürüş keyfi sunmak için Renault KADJAR'ı yenilikçi teknolojilerin ve ileri sürüş destek sistemlerinin en iyileriyle donattı.


Aracınızı huzur içinde kullanın

Güvenlik

Aracınızı sürerken kafanız rahat olsun. Renault KADJAR size daha güvenli ve rahat bir sürüş deneyimi sunmak için yenilikçi güvenlik sistemleriyle donatıldı.


Renault Kadjar ile seyirci kalma, yaşamaya başla