Daha fazla bilgi edinmek için tıklayın

ENERGY dCi 110 ECO2 motor

Dizel motor

ENERGY dCi 110 ECO2 motor, Yeni Renault MEGANE'ın karbon ayak izi en küçük motor seçeneğidir. Stop & Start gibi teknolojik inovasyonlar veya çelik pistonların kullanımı sayesinde, CO2 salımı ve yakıt tüketimi açısından segmentinde en iyiler arasındadır.

** İlgili düzenlemelere göre onaylanmış tüketim ve salım değerleri.

ENERGY TCe 130 motor

Benzinli motor

ENERGY TCe 130 benzinli motor 2 litrelik bir atmosferik motorun performansına ulaşır: 5500 devir/dk'da 130 beygirgücü ve 2000 devir/dk'da 205 Nm tork! Direkt enjeksiyon ve entegre turboşarj özelliğiyle verimliliği, esnekliği ve tepkiselliği üst düzeydedir. Ayrıca akustiğe gösterdiğimiz özeni de takdir edeceksiniz. Sessiz ENERGY TCe 130 motorun eşsiz kadifemsi bir sesi vardır ve büyük viteslere zahmetsizce çıkarak eşsiz bir sürüş keyfi sunar.

ENERGY dCi 130 motor

Dizel motor

6 vitesli mekanik vites kutusuyla da tercih edilebilen ENERGY dCi, 130 motor en düşük viteslerde bile canlı ve dinamik bir hızlanma performansı sergiler. Motor üretim mühendislerimiz bu motoru benzersiz enerji performansı sağlayan en son inovasyonlarla donattı: 4,0L/100km** ve 104g CO2/km**. Eksantrik zinciri bakım gerektirmez ve böylece çalıştırma maliyetlerini azaltır. Sessiz ve esnek motor olağanüstü sürüş keyfi sunar!

** İlgili düzenlemelere göre onaylanmış tüketim ve salım değerleri.

Yeni Renault MEGANE'la bir tur atmaya var mısınız?

*Gösterilen Yeni Renault MEGANE modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.